Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pogotowie zamosc

Utworzony przez basen, 8 marca 2008 r. o 08:49
Gość napisał:
Wszyscy widzą i oceniają prace zespołów kiedy są w bazie ale jak zespoły wyjeżdżają do zdarzeń tego już nikt nie widzi więc lepiej niech się wstrzyma od oceny. Taka praca jak możemy to odpoczywamy jak trzeba to działamy i chcemy godnie zarabiać poza tym pracujemy nie tylko fizycznie ale i umysłowo ktoś to zauważył??? NIEEEEEEEEEE no bo po co!!!!!!!!!! Poza tym mundurówka ma lepiej bo przepracują 15 lat i fajrant my działamy na równi z tym służbami i co 20 lat w zawodzie 5-6 dych na karku i ? Bawimy się dalej!!! To normalne o wielce wtajemniczeni w prace zespołów????????? Będą godne zarobki skończą się zgrzyty bo o to w tej całej dyskusji chodzi prawda? czekam na ten nr gg
a ja bym powiedzial taaak----Roz____bac to wszystko, pozwalniac nierobow, kombinatorow i krwiopijcow! koniecznie wpuscic w ten zaklad INSPEKCJE PRACY! KONIECZNIE!!!! Pieniądze z kontraktow, pieniadze z dzierzawy , pieniadze z calodobowej opieki, pieniadze z wszelkego rodzaju zabezpieczen imprez na terenie miasta ----GDZIE TE PIENIADZE SIĘ PODZIEWAJĄ!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu napisał:
a ja bym powiedzial taaak----Roz____bac to wszystko, pozwalniac nierobow, kombinatorow i krwiopijcow! koniecznie wpuscic w ten zaklad INSPEKCJE PRACY! KONIECZNIE!!!! Pieniądze z kontraktow, pieniadze z dzierzawy , pieniadze z calodobowej opieki, pieniadze z wszelkego rodzaju zabezpieczen imprez na terenie miasta ----GDZIE TE PIENIADZE SIĘ PODZIEWAJĄ!?
Dobra myśl tylko organy państwowe jak PIP olewają to ciepłym moczem może jak by się tym zajęły media i odrobinę to nagłośniły wtedy by coś drgnęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy widzą i oceniają prace zespołów kiedy są w bazie ale jak zespoły wyjeżdżają do zdarzeń tego już nikt nie widzi więc lepiej niech się wstrzyma od oceny. Taka praca jak możemy to odpoczywamy jak trzeba to działamy i chcemy godnie zarabiać poza tym pracujemy nie tylko fizycznie ale i umysłowo ktoś to zauważył??? NIEEEEEEEEEE no bo po co!!!!!!!!!! Poza tym mundurówka ma lepiej bo przepracują 15 lat i fajrant my działamy na równi z tym służbami i co 20 lat w zawodzie 5-6 dych na karku i ? Bawimy się dalej!!! To normalne o wielce wtajemniczeni w prace zespołów????????? Będą godne zarobki skończą się zgrzyty bo o to w tej całej dyskusji chodzi prawda? czekam na ten nr gg unsure.gif Każdy jest kowalem swojego losu - jeżeli ktoś miał ochotę pracować w mundurówce to pracuje a ktoś miał ochotę pracować w pogotowiu to też pracuje, każdy ma wolną wolę i nie można mieć pretensji do garbatego, że ma proste dzieci. A podchodząc w ten sposób jak ww. osoba - to wiele osób powinno mieć pretensję do wszystkich, że nie są profesorami. Najlepiej było by być bogatym i wcale nie pracować (nawet tych 15 lat). A nad tym jak się chce żyć trzeba było się zastanowić troszkę wcześniej - ale to przecież jeszcze nic straconego może się ww. osoba dokształcić np. w Szczytni (policja), czy w Warszawie lub Krakowie (straż). A co do oceniania - wszędzie dobrze gdzie nas niem - każda praca dobrze wykonywana jest potrzebna, każde stanowisko wymaga określonych predyspozycji, każda osoba pracująca na jakimkolwiek stanowisku ponosi określoną odpowiedzialność. Kolejny temat - godne zarobki - to proszę mieć pretensję do całego systemu służby zdrowia (z pustego i Salomon nie naleje) a nie administracji. Proponuję najpierw troszeczkę pomyśleć i przeanalizować kwestie które ww. osoba zamieszcza na tym forum (i nie tylko tym) POZDRAWIA i życzę rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basenik (kąpielowy) napisał:
Wszyscy widzą i oceniają prace zespołów kiedy są w bazie ale jak zespoły wyjeżdżają do zdarzeń tego już nikt nie widzi więc lepiej niech się wstrzyma od oceny. Taka praca jak możemy to odpoczywamy jak trzeba to działamy i chcemy godnie zarabiać poza tym pracujemy nie tylko fizycznie ale i umysłowo ktoś to zauważył??? NIEEEEEEEEEE no bo po co!!!!!!!!!! Poza tym mundurówka ma lepiej bo przepracują 15 lat i fajrant my działamy na równi z tym służbami i co 20 lat w zawodzie 5-6 dych na karku i ? Bawimy się dalej!!! To normalne o wielce wtajemniczeni w prace zespołów????????? Będą godne zarobki skończą się zgrzyty bo o to w tej całej dyskusji chodzi prawda? czekam na ten nr gg unsure.gif Każdy jest kowalem swojego losu - jeżeli ktoś miał ochotę pracować w mundurówce to pracuje a ktoś miał ochotę pracować w pogotowiu to też pracuje, każdy ma wolną wolę i nie można mieć pretensji do garbatego, że ma proste dzieci. A podchodząc w ten sposób jak ww. osoba - to wiele osób powinno mieć pretensję do wszystkich, że nie są profesorami. Najlepiej było by być bogatym i wcale nie pracować (nawet tych 15 lat). A nad tym jak się chce żyć trzeba było się zastanowić troszkę wcześniej - ale to przecież jeszcze nic straconego może się ww. osoba dokształcić np. w Szczytni (policja), czy w Warszawie lub Krakowie (straż). A co do oceniania - wszędzie dobrze gdzie nas niem - każda praca dobrze wykonywana jest potrzebna, każde stanowisko wymaga określonych predyspozycji, każda osoba pracująca na jakimkolwiek stanowisku ponosi określoną odpowiedzialność. Kolejny temat - godne zarobki - to proszę mieć pretensję do całego systemu służby zdrowia (z pustego i Salomon nie naleje) a nie administracji. Proponuję najpierw troszeczkę pomyśleć i przeanalizować kwestie które ww. osoba zamieszcza na tym forum (i nie tylko tym) POZDRAWIA i życzę rozsądku.
Po pierwsze do straży i policji i tu nikt nie zaprzeczy, że trzeba mieć szerokie plecy. Oczywiście najłatwiej powiedzieć, że niema pieniędzy ale niby skąd mają być jak są bezmyślnie marnotrawione, proponuje przeczytać kilka wpisów wcześniej skąd poza kontraktami firma ma przychody ( zaraz ktoś powie, że to nieprawda ale w każdym kłamstwie jest to ziarnko...) i gdzie są pieniądze zaoszczędzone na lekarzach wycofanych z niektórych zespołów??? Czy ludzie z administracji gdzieś dorabiają chyba raczej nie a z członkami zespołów jak myślisz jak jest o wszystko wiedzący???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze do straży i policji i tu nikt nie zaprzeczy, że trzeba mieć szerokie plecy. Oczywiście najłatwiej powiedzieć, że niema pieniędzy ale niby skąd mają być jak są bezmyślnie marnotrawione, proponuje przeczytać kilka wpisów wcześniej skąd poza kontraktami firma ma przychody ( zaraz ktoś powie, że to nieprawda ale w każdym kłamstwie jest to ziarnko...) i gdzie są pieniądze zaoszczędzone na lekarzach wycofanych z niektórych zespołów??? Czy ludzie z administracji gdzieś dorabiają chyba raczej nie a z członkami zespołów jak myślisz jak jest o wszystko wiedzący??? I do kogo masz Basenie pretensje, że nie masz tych pleców?? Do Dyrektora Pogotowia?? A gdzie te (i jakie pieniądze) są marnotrawione?? A w domu na co są wydawane pieniądze?? Na media, na utrzymanie (i tu jest myślę podobnie). Za wszystko trzeba zapłacić - niestety szara rzeczywistość - prąd (chyba się płaci), woda, ciepło, podatki, a ciekawe samochody to na powietrze chodzą?? bo ja nie wiem. A o co Basenie chodzi Ci z tym dorabianiem - bo ja nie jestem wróżka po prostu tego nie rozumiem ( może za mało szkół skończyłem - w porównaniu z Tobą) Oszczędności (zaoszczędzone na lekarzach) - firma ma pewnie tak jak i Pan Basen i jak większość normalnych śmiertelników. ( ja osobiście zawsze debet)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basenik (kąpielowy) napisał:
Po pierwsze do straży i policji i tu nikt nie zaprzeczy, że trzeba mieć szerokie plecy. Oczywiście najłatwiej powiedzieć, że niema pieniędzy ale niby skąd mają być jak są bezmyślnie marnotrawione, proponuje przeczytać kilka wpisów wcześniej skąd poza kontraktami firma ma przychody ( zaraz ktoś powie, że to nieprawda ale w każdym kłamstwie jest to ziarnko...) i gdzie są pieniądze zaoszczędzone na lekarzach wycofanych z niektórych zespołów??? Czy ludzie z administracji gdzieś dorabiają chyba raczej nie a z członkami zespołów jak myślisz jak jest o wszystko wiedzący??? I do kogo masz Basenie pretensje, że nie masz tych pleców?? Do Dyrektora Pogotowia?? A gdzie te (i jakie pieniądze) są marnotrawione?? A w domu na co są wydawane pieniądze?? Na media, na utrzymanie (i tu jest myślę podobnie). Za wszystko trzeba zapłacić - niestety szara rzeczywistość - prąd (chyba się płaci), woda, ciepło, podatki, a ciekawe samochody to na powietrze chodzą?? bo ja nie wiem. A o co Basenie chodzi Ci z tym dorabianiem - bo ja nie jestem wróżka po prostu tego nie rozumiem ( może za mało szkół skończyłem - w porównaniu z Tobą) Oszczędności (zaoszczędzone na lekarzach) - firma ma pewnie tak jak i Pan Basen i jak większość normalnych śmiertelników. ( ja osobiście zawsze debet)
SZKODA GADAC !! COFNIJCIE I ZOBACZCIE JAK UMIEJETNIE SIE OMIJA RZECZOWE TEMATY. ALE JESTEM PRZEKONANA ZE KTOS NAPEWNO WYCIĄGNIE Z TEGO WSZYSTKIEGO JAKIES WNIOSKI! LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOK.. LUDZIE JESTESCIE ZDECYDOWANIE POZĄDNYMI LUDZMI W TEJ FIRMIE (DOTYCHY TO TYLKO TYCH Z ZESPOLOW WYJAZDOWYCH I IM PODOBNYCH) ---------KANT NA KANCIE I KANTEM POPYCHA, WSTYD p.DYR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA GADAC !! COFNIJCIE I ZOBACZCIE JAK UMIEJETNIE SIE OMIJA RZECZOWE TEMATY. ALE JESTEM PRZEKONANA ZE KTOS NAPEWNO WYCIĄGNIE Z TEGO WSZYSTKIEGO JAKIES WNIOSKI! LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOK.. LUDZIE JESTESCIE ZDECYDOWANIE POZĄDNYMI LUDZMI W TEJ FIRMIE (DOTYCHY TO TYLKO TYCH Z ZESPOLOW WYJAZDOWYCH I IM PODOBNYCH) ---------KANT NA KANCIE I KANTEM POPYCHA, WSTYD p.DYR Siostro Basenie Niekąpielowy (czyli rozumiem szpitalny i trochę śmierdzący bo nie domyty dokładnie) O co Ci chodzi z tego twojego posta nie wynika nic. A jest chyba tak jak się basenie (niekąpielowy) nazwałeś - myślenie boli i dlatego do pogotowia się przyszło - pomoc na miejscu - nie trzeba po doktorach chodzić. Jeżeli nie masz o czym pisać (a piszesz chyba na siłę bo chyba Cię to bawi) to już w końcu daj sobie spokój - usiądź sobie przemyśl spokojnie ( a może weź ołówek i zapisz na kartce) co chcesz powiedzieć i nie wypisuj durnot. Bardzo Cię proszę Basenie Niekąpielowy (szpitalny zaraz odebrany od pacjenta)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basenik (kąpielowy) napisał:
Po pierwsze do straży i policji i tu nikt nie zaprzeczy, że trzeba mieć szerokie plecy. Oczywiście najłatwiej powiedzieć, że niema pieniędzy ale niby skąd mają być jak są bezmyślnie marnotrawione, proponuje przeczytać kilka wpisów wcześniej skąd poza kontraktami firma ma przychody ( zaraz ktoś powie, że to nieprawda ale w każdym kłamstwie jest to ziarnko...) i gdzie są pieniądze zaoszczędzone na lekarzach wycofanych z niektórych zespołów??? Czy ludzie z administracji gdzieś dorabiają chyba raczej nie a z członkami zespołów jak myślisz jak jest o wszystko wiedzący??? I do kogo masz Basenie pretensje, że nie masz tych pleców?? Do Dyrektora Pogotowia?? A gdzie te (i jakie pieniądze) są marnotrawione?? A w domu na co są wydawane pieniądze?? Na media, na utrzymanie (i tu jest myślę podobnie). Za wszystko trzeba zapłacić - niestety szara rzeczywistość - prąd (chyba się płaci), woda, ciepło, podatki, a ciekawe samochody to na powietrze chodzą?? bo ja nie wiem. A o co Basenie chodzi Ci z tym dorabianiem - bo ja nie jestem wróżka po prostu tego nie rozumiem ( może za mało szkół skończyłem - w porównaniu z Tobą) Oszczędności (zaoszczędzone na lekarzach) - firma ma pewnie tak jak i Pan Basen i jak większość normalnych śmiertelników. ( ja osobiście zawsze debet)
I co kartoflu zapyziały ostrzegałem, że tak będzie pewnie poco się wysilać najłatwiej powiedzieć pieniędzy nie ma i nie będzie to wina systemu!!!!!! A może porównać koszt utrzymania biura z kosztami poniesionymi gdy np:księgowością zajęła by się zewnętrzna firma. Jeśli chodzi o paliwo to nie wiem czy najniższa cena litra paliwa wynosząca kilka groszy jest najlepsza otóż im stacja benzynowa jest najbliżej tym lepiej prawda a jak jest w rzeczywistości paliwo kilka kilometrów od stacji pogotowia policz i porównaj sobie koszt przejazdu kilku kilometrów specjalnie po paliwo z upustem kilkugroszowym na to paliwo. Powiem jeszcze, że my pracujemy 24 h na dobę a samochody tyle samo palą w nocy co i w dzień prawda więc czego do paliwa mamy dostęp kilka godzin w ciągu dnia. Ale wy to przecież wszytko wiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basenik (kąpielowy) napisał:
Po pierwsze do straży i policji i tu nikt nie zaprzeczy, że trzeba mieć szerokie plecy. Oczywiście najłatwiej powiedzieć, że niema pieniędzy ale niby skąd mają być jak są bezmyślnie marnotrawione, proponuje przeczytać kilka wpisów wcześniej skąd poza kontraktami firma ma przychody ( zaraz ktoś powie, że to nieprawda ale w każdym kłamstwie jest to ziarnko...) i gdzie są pieniądze zaoszczędzone na lekarzach wycofanych z niektórych zespołów??? Czy ludzie z administracji gdzieś dorabiają chyba raczej nie a z członkami zespołów jak myślisz jak jest o wszystko wiedzący??? I do kogo masz Basenie pretensje, że nie masz tych pleców?? Do Dyrektora Pogotowia?? A gdzie te (i jakie pieniądze) są marnotrawione?? A w domu na co są wydawane pieniądze?? Na media, na utrzymanie (i tu jest myślę podobnie). Za wszystko trzeba zapłacić - niestety szara rzeczywistość - prąd (chyba się płaci), woda, ciepło, podatki, a ciekawe samochody to na powietrze chodzą?? bo ja nie wiem. A o co Basenie chodzi Ci z tym dorabianiem - bo ja nie jestem wróżka po prostu tego nie rozumiem ( może za mało szkół skończyłem - w porównaniu z Tobą) Oszczędności (zaoszczędzone na lekarzach) - firma ma pewnie tak jak i Pan Basen i jak większość normalnych śmiertelników. ( ja osobiście zawsze debet)
Więc nie pisz człowieku, że jak ktoś chce to pracuje w służbach mundurowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
Więc nie pisz człowieku, że jak ktoś chce to pracuje w służbach mundurowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Jedno jest pewne , ludzie ktorzy w czasach kiedy trzeba bylo przeciwtawic sie zz SOLIDARNOSC - zapisali się W tamtych czasach do zz BRANZOWYCH! Dzisaj kiedy trzeba byc w opozycji do pracownikow nizszego pionu --wszyscy Ci sami wypisali sie z tych związkow! To dokladnie widac kto kim jest?? TO SA CHORAGIEWKI !!! ONI ZAWSZE BEDA Z WIATREM I NIECH p.PANIE DYR. TEZ O TYM WIE, ZE JAK p. PODWINIE SIE NOGA TO CI SAMI STANA PRZECIW PANU ! BO TO SA TACY LUDZIE-BRAK HONORU I ODWAGI CYWILNEJ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek37zam napisał:
za szeląga ani szelaga nie dostaniemy bo on trzyma tego SBeka w ciemnych okularach co idzie na emeryture juz z 5 lat mu podniósł pobory żeby miał wyższą emerytke/niech idzie do związku niewidom to mu dodadzą/,nie takiej komisji w której go nie ma a i córcie se przyjal ciekawe ile dali jej poborów czy sprzątaczki,nie/1184,sanitariusza,nie/1091,kierowcy,nie/1240,nie a może tego z płoskiego od papieru co sie spóznia /7,20 codziennie do pracy/już z8 lat tak przyjeżdża z żona do pracy.no jest jeszcze jeden niezastąpiony w tej klice taki BEZ palca co wszystkie wakacje spedza w kurorcie KRASNOBROD jako stajenny idaja mu na kanapki/suchy prowiant/marne75 zł+3000 rozłąki z żona i jaszcze jedno paczcie jak mocno pcha sie do nich ten WOZAK/cebularz ze zdanowa/kierowca tego od TACZKI i KSIEGOWEJ tez ma tajne pobory? 4 [PARTIA JUZ RZĄDZI A ONI DALEJ SIEDZA I DAJA ŁAP...... TYM CO TRZEBA W SEJMIKU]"bratek" żeby dalej krasc.Można by tu pisać jeszcze że ho ho......CZEKAMY NA ODZEW
Jezeli mozesz pisac takie zeczy to i moze masz godnosc podpisac sie imieniem i nazwiskiem a ja jestem tylko osoba postronna, bo jezeli piszesz takie rzeczy to masz na tyle ambicji zeby ujawnic cos wiecej. Czekam na szybka odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dniu dzisiejszym odbylo sie zebranie pracownikow z dyrekcja stacji . Pan dyrektor stara sie poroznic pracownikow administracji i dzialalnosci podstawowej zapomina ze czasy zastraszania dawno sie juz skonczyly . Mowi sie ze nie ma pieniedzy na godne podwyzki dla pracownikow dzialalnosci podsawowej. Ale nikt nie mowi ze od powstania SSPRiITS adminbistracja w bialych rekawiczkach zalatwial sobie podwyrzki z poreki pana dyrektora a pozostali dostawali resztki. PRzy obecnej regulacji pracownicy nie wytrzymali i upomnieli sie o swoje. Jezeli mowimy prawde to mowmy cala prawde . Pan dyrektor probowal sobie zalatwic znaczna podwyzke , kierownicy biora zawyrzone dodatki funkcyjne ( nie zgodne z zarzadzeniem ministerstwa) dla dwoch pracownikow warsztatowch przypada jeden kierownik . Jeden z kierownikow dojezdzajac do pracy otrzymoje delegacje a pracownicy z dzialalnosci podstawowej dojedzajac do podstacji nie dostaja zadnych dodatkow ani samochodu sluzbowego na dojazdy . Pracownicy to wszystko widza i obserwuja dlatego chca godnych podwyzek a nie steku klamstw i oszczerstw jakim posluguje sie czesc administracji i dyrekcja . Tak wiec prosze zrozumiec ze dalej tak ludzmi nie mozna poniewierac i manipulowac ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego ataku pracownikow i administarcji (nie wszystkich ) i dyrekcji na pracownikow szczebla nizszego i zwiazki zawodowe jeszce nie bylo jak na dzisiejszym spotkaniu czyzby byly zagrozone jakies nie jasne interesy . Ci ludzie chyba nie maja serca i zagubli sie w swojej chciwosci nie patrzac na innych. Przeciez dokladnie wiedza jakie sa place personelu nizszego i jak doszlo do tego ze te place sa tak nieskie .Nikt niechce poroznic roznych grup pracownikow ale popatrzcie na tych ktorym nie wystarcza juz na podstawowe oplaty trzeba miec zrozumienie dla drugiego czlowieka a nie patrzec tylko na siebie .A drugiego zdeptac bo nie ma sily przebicia . Trche szacunku dla innych osob by sie przydalo i samo krytki wzgledem siebie bo kazdy ma cos na sumieniu. Nie ma co wytykac ze zespoly pracuja zamalo bo nikt nigdy nie wie co sie moze zdazyc (placone jest za gotowosc). Wyksztalcenie tez w tej chwli jednej grupy nie jest lepsze nz drugiej , bo wszyscy sie musz sie doksztalcac (niektorzy za wlasne pieniadze ). A ze nie ma podwyzek to wina lezy przedewszystkim po stronie elit zadzacych w tym zakladzie ktore nie potrafia rozmawiac z pracownikami(tylko strasza zwolnieniami). I nie mowi prawdy co do finasow (wzrost kontraktow w roku 2008 byl dosc duzy czego nikt do tej pory nie odczul . Pracownicy bilgoraja przygotujcie sie na atak na zebraniu w poniedzialek!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biłgoraj już się boi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W dniu dzisiejszym odbylo sie zebranie pracownikow z dyrekcja stacji . Pan dyrektor stara sie poroznic pracownikow administracji i dzialalnosci podstawowej zapomina ze czasy zastraszania dawno sie juz skonczyly . Mowi sie ze nie ma pieniedzy na godne podwyzki dla pracownikow dzialalnosci podsawowej. Ale nikt nie mowi ze od powstania SSPRiITS adminbistracja w bialych rekawiczkach zalatwial sobie podwyrzki z poreki pana dyrektora a pozostali dostawali resztki. PRzy obecnej regulacji pracownicy nie wytrzymali i upomnieli sie o swoje. Jezeli mowimy prawde to mowmy cala prawde . Pan dyrektor probowal sobie zalatwic znaczna podwyzke , kierownicy biora zawyrzone dodatki funkcyjne ( nie zgodne z zarzadzeniem ministerstwa) dla dwoch pracownikow warsztatowch przypada jeden kierownik . Jeden z kierownikow dojezdzajac do pracy otrzymoje delegacje a pracownicy z dzialalnosci podstawowej dojedzajac do podstacji nie dostaja zadnych dodatkow ani samochodu sluzbowego na dojazdy . Pracownicy to wszystko widza i obserwuja dlatego chca godnych podwyzek a nie steku klamstw i oszczerstw jakim posluguje sie czesc administracji i dyrekcja . Tak wiec prosze zrozumiec ze dalej tak ludzmi nie mozna poniewierac i manipulowac ...
Nie masz o niczym zielonego pojęcia i takich głupot nie wypisuj. A za dojazdy do pracy nikt nikomu nie gwarantuje żadnych zwrotów a ty idz tam gdzie sa a nie zatruwasz środowisko w naszej firmie . Spójrz na siebie jakiś ty wykształciuch ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takiego ataku pracownikow i administarcji (nie wszystkich ) i dyrekcji na pracownikow szczebla nizszego i zwiazki zawodowe jeszce nie bylo jak na dzisiejszym spotkaniu czyzby byly zagrozone jakies nie jasne interesy . Ci ludzie chyba nie maja serca i zagubli sie w swojej chciwosci nie patrzac na innych. Przeciez dokladnie wiedza jakie sa place personelu nizszego i jak doszlo do tego ze te place sa tak nieskie .Nikt niechce poroznic roznych grup pracownikow ale popatrzcie na tych ktorym nie wystarcza juz na podstawowe oplaty trzeba miec zrozumienie dla drugiego czlowieka a nie patrzec tylko na siebie .A drugiego zdeptac bo nie ma sily przebicia . Trche szacunku dla innych osob by sie przydalo i samo krytki wzgledem siebie bo kazdy ma cos na sumieniu. Nie ma co wytykac ze zespoly pracuja zamalo bo nikt nigdy nie wie co sie moze zdazyc (placone jest za gotowosc). Wyksztalcenie tez w tej chwli jednej grupy nie jest lepsze nz drugiej , bo wszyscy sie musz sie doksztalcac (niektorzy za wlasne pieniadze ). A ze nie ma podwyzek to wina lezy przedewszystkim po stronie elit zadzacych w tym zakladzie ktore nie potrafia rozmawiac z pracownikami(tylko strasza zwolnieniami). I nie mowi prawdy co do finasow (wzrost kontraktow w roku 2008 byl dosc duzy czego nikt do tej pory nie odczul . Pracownicy bilgoraja przygotujcie sie na atak na zebraniu w poniedzialek!!!!!!!
Widać ze ty lubisz podjudzać a jeśli chodzi o związki to wg.statutu powinne dbać o wszystkich pracowników!!! A ty idż do prywaciarza dostaniesz grosze i zobaczysz jak wyglada robota bo tu to raczej jakbyś był na urlopie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać ze ty lubisz podjudzać a jeśli chodzi o związki to wg.statutu powinne dbać o wszystkich pracowników!!! A ty idż do prywaciarza dostaniesz grosze i zobaczysz jak wyglada robota bo tu to raczej jakbyś był na urlopie....
Co wy wzsyscy robicie, taka mała firma a tyle nienawiści . Jest takie powiedzenie gdzie dwóch się bije to trzeci korzysta.... i jeszcze jedno zgoda buduje a niezgoda rujnuje. I to proponuję aby wszyscy w pogotowiu przemyśleli bo mam wrażenie że jest jakiś podjudzacz ciągle pisze o tym samym a ciekawe co dał z siebie napewno nic, tylko żeruje na innych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co wy wzsyscy robicie, taka mała firma a tyle nienawiści . Jest takie powiedzenie gdzie dwóch się bije to trzeci korzysta.... i jeszcze jedno zgoda buduje a niezgoda rujnuje. I to proponuję aby wszyscy w pogotowiu przemyśleli bo mam wrażenie że jest jakiś podjudzacz ciągle pisze o tym samym a ciekawe co dał z siebie napewno nic, tylko żeruje na innych .
pewnie masz racje , do tej pory to administracja była tym trzecim. co do zgody ludzie zgadzają się z prpozycjami związków tylko dyrektor nie może sie pogodzic . kto na kim żeruje to jest pytanie do dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezlei piszesz juz to pisz prawde . Przeciez nikt nie chce komu kolwiek zabrac podwyzek .A pod wyzki dla administarcji w dalszym ciagu chce wprowadzac sam pan dyrektor to co ludzie pisza to tylko wskazuja gdzie te pieniadze sa trfonione a nie ida dla wszytskichg pracownikow tylko dla pewniej czesci. Jestes jednym z tych co chca podzielic zaloge i widac ze bardzo cie na tym zalezy. W administacji tez jetst czesc ludzi ktorzy sa pokrzywdzeni i sa uczciwi ale ty chyab sie do niech nie zaliczasz i za wszelka cene chcesz wcisnac pozostalym czytelnikom tej stony jak to jedna strona walczy z druga i w ten sposob chcesz prowadzic zamet w umyslach czytelnikow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórym wystarczy dać banana i juz są zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...